KONST / Litografier / Färglitografi 13603320
nr 1360 3320
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 95/375. Motivet: 40x54cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 november 2020
kl 18:01:08
16/11 13:46:19
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö